Загальна площа лісового фонду КП «Дарницьке ЛПГ» за станом на 01.01.2023 року становить 16228 га, що розташовані в лівобережній частині міста Києва, відносяться до рекреаційно-оздоровчих лісів, є ландшафтною окрасою та легенями нашої столиці.

Про підприємство Керівництво

ПРО ПІДПРИЄМСТВО.

Комунальне підприємство «Дарницьке лісопаркове господарство»

Комунальне підприємство «Дарницьке лісопаркове господарство» створено рішенням Київської міської ради депутатів трудящих від 07.08.1956р. № 1188 Загальна площа лісового фонду КП «Дарницьке ЛПГ» за станом на 01.01.2023 року становить 16228 га, що розташовані в лівобережній частині міста Києва, відносяться до рекреаційно-оздоровчих лісів, є ландшафтною окрасою та легенями нашої столиці. До складу підприємства входить 5 лісництв (Броварське, Білодібровне, Дніпровське, Микільське, Дарницьке) та Броварський цех механічної переробки деревини. В лісових насадженнях переважаючою деревною породою (більше 85%) являється сосна звичайна. Крім того, в складі насаджень наявні дуб, береза, вільха,клен, липа та інші деревні породи. Є також деревні породи, як нехарактерні для дани лісорослинних умов регіону (бук, граб, модрина). В лісах підприємства розміщені також території та об’єкти природно-заповідного фонду загальною площею понад 340 га. Щорічно з метою лісовідновлення ліспаркгосп проводить створення нових лісів (лісових культур) на площі близько 10 га. При цьому, а також в порядку доповнення лісових культур висаджується близько 500 тис. штук сіянців лісових порід, які вирощуються у лісових розсадниках нашого підприємства. На підприємстві працює близько 300 працівників, які своєю щоденною сумлінною та самовідданою працею забезпечують належний стан лісових насаджень, їх охорону від пожеж, забезпечують комфортність та привабливість лісів для киян і гостей столиці, покращення соціального та культурно-побутового рівня населення, виховання належної екологічної культури громадян з метою збереження та примноження природних багатств.

ДІЯЛЬНІСТЬ.

КП «Дарницьке лісопаркове господарство» проводить своєчасне та якісне виконання всіх лісогосподарських і протипожежних заходів, щодо профілактики лісових пожеж та попереджувальних заходів. Охорона і захист лісів Зони відпочинку Лісові культури та лісовідновлення Інформація щодо діяльності підприємства прозора та доступна для громадськості.