Провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадкістю щодо безпечного поводження в лісовх масивах. АЛЕ НАГОЛОШУЄМО відвідування лісів ЗАБОРОНЕНО!


Вдповідно до ст. 73 Кодексу України про адміністративні правопорушення (“Засмічення лісів відходами”), це порушення тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян


 

З настанням холодів суттєво ускладняються виживання диких тварин у природному середовищі. Лісівники КП «Дарницьке лісопаркове господарство» заздалегідь попіклувались про лісових мешканців. Такі майданчики зазвичай робляться у малодоступних для сторонніх людей місцях, які тварини часто відвідують і де почувають себе спокійно. Важливою умовою їх збереження є підгодівля у зимовий період. 

???Лісова охорона комунального підприємства “Дарницьке лісопаркове господарство” проводить роботи щодо оновлення квартальних стовпів. На перетині просік встановлюють квартальні стовпи з зазначенням номерів лісових кварталів.???


КП “Дарницьке лісопаркове господарство” продовжує роботи, щодо благоустрою місць відпочинку. А також лісівники Броварського лісництва готують цікаві архітектурні елементи, які будуть влаштовані в рекреаційно-оздоровчих пунктах!!!!!!