Лісівники Дарницького лісопаркового господарства облаштовують зони відпочинку, адже після нашої перемоги ми обов’язкового підемо на прогулянку до лісу


На період дії воєнного стану населенню заборонено відвідування лісів у Києві, а також в’їзд до них транспортних засобів та іншої техніки ⚠️
🔥️Заборона запроваджена, зокрема, для запобігання реальній загрозі виникнення в лісах пожеж і мінімізації їхніх наслідків.
❗️Нагадуємо про жорстку заборону в країні палити сухостій, за порушення якої передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу.
Згідно зі статтею 77-1 КУпАП штраф за випалювання стерні, луків, пасовищ тощо, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах складає:
◾️для громадян: 180 – 360 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (3060 – 6120 грн);
◾️для посадових осіб: 900 – 1260 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (15300 – 21420 грн).
Штраф за випалювання рослинності у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду складає:
◾️для громадян: 360 – 720 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (6120 – 12240 грн.);
◾️для посадових осіб: 1260 – 1800 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (21420 – 30600 грн).


🔰Квартальні стовпи відіграють важливу роль для практичного оформлення меж земель ліспаркгоспу із суміжними землекористувачами та внутрішньогосподарської організації території.
🔰Лісова охорона проводить роботи по поновленню межових знаків квартальної сітки


На календарі – останні дні зими. А лісівники КП “Дарницьке ЛПГ” вже готові до прильоту та гніздування птахів, розвішують для них хатинки🐦
Дотримуючись загальних стандартів: екологічні, нефарбовані матеріали з шорсткістю з внутрішньої сторони й отвором діаметром 5,5 см. Розміщення «пташиного будинку» в лісі проводиться в захищеному місці, на висоті 4-5 метрів на схід від дерева.

 


Працівники Дарницького лісопаркового господарства докладають максимум зусиль, щоб відпочинок в міських лісах був комфортним та безпечним для киян та гостей міста. 
 

???Лісова охорона комунального підприємства “Дарницьке лісопаркове господарство” проводить роботи щодо оновлення квартальних стовпів. На перетині просік встановлюють квартальні стовпи з зазначенням номерів лісових кварталів.???


Директор КП"Дарницьке лісопаркове господарство" Михайло Явний в прямому ефірі "Ранок по-Київськи"

Опубліковано КП Дарницьке ЛПГ 9 червня 2017 р.


КП “Дарницьке лісопаркове господарство” продовжує роботи, щодо благоустрою місць відпочинку. А також лісівники Броварського лісництва готують цікаві архітектурні елементи, які будуть влаштовані в рекреаційно-оздоровчих пунктах!!!!!!

1 2